Çfarë është ushqimi i tharë në ngrirje THRIVE?

Thrive Freeze Dried Food është e ardhmja e përvojës së vaktit. Thrive Life është burimi juaj kryesor i shëndetit, i përshtatshëm, dhe ushqime me kosto efektive.

Kur keni nevojë për një përbërës për një nga recetat tuaja të përditshme, thjesht zgjidhni produktin THRIVE life dhe shtoni atë në përzierje- ashtu si do të bëni me përbërës të freskët. Mbajtja e THRIVE në kuzhinën tuaj është njësoj si të keni tregun tuaj të shtëpisë ose dyqan ushqimesh në shtëpi, i pajisur plotësisht me të gjitha ushqimet që i pëlqen familja juaj. Koha që kurseni duke mos nxituar përpara dhe mbrapa nga dyqani ushqimor lokal do të jetë kohë e vlefshme që mund ta shpenzoni duke bërë aktivitetet që ju pëlqejnë.
Provoni ushqimet e thara të ngrira Thrive nga ThriveLife sot. Janë të shijshme dhe të shëndetshme. Do të ndryshojë mënyrën se si blini, dhe përgatit ushqim.
Ushqimet e thara në ngrirje Thrive prodhohen pikërisht këtu në SHBA dhe paketohen nga Thrive Life. Ushqimet e Thrive Life tashmë janë përgatitur për t'u ngrënë, duke përfshirë edhe prerjen nëse është e nevojshme. Çdo artikull ushqimor vjen në një kanaçe, duke i bërë ato të lehta për t'u grumbulluar për ruajtje.
Ushqimet e gjalla THRIVE kanë një jetëgjatësi të mahnitshme që zgjat 5-25 vjet, duke e bërë atë një ushqim të shkëlqyeshëm urgjent ose ushqim për mbijetesë.

lulëzojnë Jeta

Më shumë Ngjyra, Më shumë Shije, Më shumë lëndë ushqyese, Më shumë WOW!

lulëzojnë Jeta

CILESI E MADHE

Ne kemi kërkuar globin vetëm për më të freskëtat, përbërës të cilësisë më të lartë. Ushqimet Thrive life nuk përmbajnë MSG dhe janë zgjedhur personalisht bazuar në standardet më të rrepta. Nga ferma në shtëpinë tuaj, ne personalisht mbikëqyrim të gjithë procesin e zhvillimit të THRIVE, në mënyrë që të keni paqe mendore duke e ditur se po merrni produktet më të mira të disponueshme për ruajtjen e ushqimit.

lulëzojnë Jeta

E MADHESHME

Sepse THRIVE u zhvillua për planifikimin e menysë së përditshme, ne e kemi bërë si misionin tonë të sigurojmë që ushqimet që po hani të kenë shije të mrekullueshme! Ndryshe nga produktet e tjera të ruajtjes së ushqimit që fshihen dhe nuk përdoren kurrë, Produktet e ruajtjes së ushqimit thrive janë testuar herë pas here për të verifikuar freskinë dhe shijen e tyre të shkëlqyer. Me ushqime të lulëzuar, shija e shkëlqyer është standardi - jo përjashtim.

lulëzojnë Jeta

VLERA MË E MIRË

Me një kosto të ulët për shërbim, THRIVE life ushqimet e thara në ngrirje janë një mënyrë e shkëlqyer për të kursyer para duke garantuar që familja juaj të marrë shumëllojshmërinë ushqimore dhe ushqimin që meriton. Ushqimi i lulëzuar = vlera më e mirë!

lulëzojnë Jeta

PËRGATITJE E LEHTË

Recetat e thjeshta për t'u përgatitur janë të përfshira në çdo kanaçe të THRIVE, kështu që nuk do të mbeteni kurrë të pyesni veten se si të përdorni ruajtjen e ushqimit të lulëzuar që blini. Sepse ne dëshirojmë që familja juaj të shijojë shijen dhe ushqimin më të mirë të mundshëm, të gjitha recetat tona janë zhvilluar posaçërisht për produktet THRIVE.

lulëzojnë Jeta

ORGANIZIM I LEHTË

Kanaçet tona të koduara me ngjyra e mbajnë ushqimin tuaj të organizuar në mënyrë të përshtatshme, ndërkohë që sigurojnë që dieta juaj të përmbajë sasinë e duhur të ekuilibrit dhe shumëllojshmërisë. Kur përdoret në lidhje me Sistemet tona të Rrotullimit të Ushqimit, Ushqimet e lulëzuara ndërrohen vazhdimisht, duke garantuar që familja juaj të marrë ushqimin më të freskët të mundshëm.

Pijet e reja RUVI nga THRIVE

Frutat dhe perimet Asgjë tjetër. Mëso më shumë

Thrive Life e ka bërë më të lehtë (dhe më e shijshme) për të marrë frutat dhe perimet tuaja me pluhurat tanë të tharë në ngrirje. Ruvi është fruta dhe perime të tëra, përfshirë gjithë atë fibër të shëndetshme dhe asgjë tjetër, të zgjedhur në kulmin e tyre të ushqimit dhe ngrirjen e tharë për t’u mbyllur në ato lëndë ushqyese dhe gjithë atë aromë!

Çdo qese përmban 4 herë fruta dhe perime të thata në ngrirje të drejtpërdrejta. Asgje tjeter.

A e dini se ne shesim:

Merrni tuajënSnackies! Mos harroni tonënLulëzojnë ruajtjen e ushqimit sistemi

Nëse jeni duke kërkuar për një mënyrë për të lulëzuar në jetë, ushqimet e thara në ngrirje janë një opsion i shkëlqyeshëm. Ushqimet e thara në ngrirje janë të mbushura me lëndë ushqyese dhe kanë një jetëgjatësi të gjatë, duke i bërë ato perfekte për ata që duan të jenë të përgatitur për çdo gjë. Nga frutat dhe perimet tek mishi dhe shpendët, ka një ushqim të tharë në ngrirje për të gjithë. Dhe për shkak se ato janë të lehta për t'u ruajtur dhe transportuar, ju mund t'i merrni me vete kudo që të shkoni. Pra, nëse jeni duke u përballur me një emergjencë ose thjesht dëshironi të jeni të përgatitur për çdo gjë, ushqimet e thara në ngrirje të lulëzimit janë një opsion i shkëlqyeshëm.

Ushqimet e thara në ngrirje të Thrive life janë një shtesë e shkëlqyer për çdo qilar. Kanë një jetëgjatësi të gjatë dhe përgatiten lehtë. ushqimet e lulëzuar të jetës janë gjithashtu një mënyrë e shkëlqyer për të marrë frutat dhe perimet e rekomanduara ditore. Procesi i tharjes në ngrirje ruan lëndët ushqyese në ushqim, kështu që mund të jeni të sigurt se po përfitoni sa më shumë nga vaktet tuaja. Dhe për shkak se ato janë të lehta dhe të lehta për t'u ruajtur, ushqimet e lulëzuar të jetës janë perfekte për t'u marrë në lëvizje. Pavarësisht nëse jeni duke ecur, kampingu, ose thjesht kryerja e detyrave, ushqimet e jetës do t'ju ndihmojnë të qëndroni të ushqyer dhe energjikë gjatë gjithë ditës.

ÇMIMET MË MË TË MIRA PËR USHQIMET E JETËS TË LUALËZUESHME

Thrive Life

Nuk kërkohet kupon

Porositni NGA THRIVE USHQIM TË THARË TË NGRIRËS SOT!

Linja e produkteve ushqimore të thata në ngrirje THRIVE life përbëhet nga fruta, perime, mishrat, fasulet, kokrra, qumështore, madje edhe pije dhe vakte të shëndetshme, duke ju kursyer një udhëtim në dyqan ushqimor sa herë që ju mbarojnë përbërësit thelbësorë si vezët ose qumështi.

Ushqimet e thara në ngrirje Thrive prodhohen pikërisht këtu në SHBA dhe paketohen nga Thrive Life. Ushqimet THRIVE kanë një jetëgjatësi të mrekullueshme që zgjat 5-25 vjet, duke e bërë atë një ushqim të shkëlqyeshëm urgjent ose ushqim për mbijetesë. Këto ushqime të thara në ngrirje mund të ruhen në kuzhinën ose qilarin tuaj për një kohë të gjatë pa u shqetësuar për prishjen. Është një mënyrë e shkëlqyer për të kursyer para gjatë një ekonomie në rritje ose recesionit. Duke përdorur teknologjinë e ngrirjes flash, Ushqimet e lulëzuar ruajnë 99% të lëndëve ushqyese, ngjyrat, dhe teksturë. Dhe produktet tona ushqimore të thara në ngrirje të lulëzuar kanë gjithashtu shije të mahnitshme! E përkryer për ruajtje afatgjatë dhe përdorim të përditshëm kur ka një ndërprerje të furnizimit me ushqim.

Receta të shpejta

Zgjedhja e shefit

LULËZOJNË Produktet Ushqimore dhe Erëzat